Názory na film

Vítam vás v ďalšom veľmi originálnom článku. Len tak som sedel a rozmýšlal čo ešte pridať do aktuálky v ktorej bolo na môj vkus málo vecí. Robiť sa mi samozrejme nechcelo nič, takže som vymyslel že napíšem každému online človeku čo pozná Futuramu a dám to sem. Našťastie to stačilo napísať raz ostatným skopírovať. Jediná škoda že niektoré som musel prekladať. Upozorňujem, že ľudia čo sa vyjadrovali - nie všetci sú návštevníkmi tejto stránky a spája ich akurát nehynúca lásku ku mne a to že vedia čo je Futurama. To znamená že niektorí nevedeli že bude Futurama film a podobne.Znenie otázky:"Ahoj, robím na stránku takú vec, pýtam sa ľudí, čo si myslia o Futurama filme, aký bude, či sa na neho tešia, či si ho plánujú aj pozrieť, či si myslia že bude super alebo že to bude prepadák ako nové série Simpsonovcov. Takže by ma celkom zaujímal tvoj názor."Danoboss: Moje nadšenie s nového filmu je rovnako silné ako erekcia nekrofila pri vykopávaní masového hrobu. Nielen že čakám že bude kvalitný (aj keď pochybujem že tak ako pôvodné série), tak to iste nebude taký odpad ako The Shitson movie. Navyše sa opäť rozprúdi záujem o Futuramu a návštevnosť na stránkach. Takže ako vravím, vôbec sa neteším a dúfam že ten film nevyjde.

Cartman: No film Simpsonovci bol super, tak myslím že Futurama by mohla dopadnúť ešte lepšie!!

Davey: No, myslím, že to bude celkom v pohode.Pretože Futurama má iba 5 sérii, teda je stále čo vymýšľať. Oproti Simpsonovcom, ktorí majú 18 sérii, tak sa vo filme niečo opakovalo a páčilo sa to skôr tým, čo Simpsonovcom poznajú iba tak, že videli jeden, dva diely v telke. Takže podľa môjho to nebude prepadák ako Simpsons movie.. Neviem čo k tomu dodať.

Halfend: Nič nezraní tak, ako nesplnené očakávania... Snáď bude opak pravdou... Pretože s The Simpsons movie som nebol zrovna nadšený...

Chegi: Hm, neviem o ničom takom ako je Futurama film, mohol by si ma zasvätiť.... ale tak v podstate sa na neho teším aj keď mi to príde niečo ako komerčný ťah Matta Groeninga, keďže to isté spravil s The Simpsons a videl že to má úspech a nové série TS som nevidel, čo ma mrzí.. takže tak.

Max: Ťažko povedať. Prvé diely budú podľa mňa slabé (už zabudli ako sa to robí) ale potom sa rozbehnú a zas to bude ono ako pred tým.

Mitoš (Lopata): Môj názor... Futurama mala iba päť sérii... takže tam môže byť ešte hodne potenciálu... a nepozná ju tak široké spektrum ľudí a tak by sa mohla vryť do pamäti.. ak to bude i v českých kinách a tak.

Spartas: No myslím si, že by mohlo byť zaujímavé, že tvorcovia sa poučia z filmu Simpsnov a naviac myslím, že to časové pojatie dáva väčšiu voľnosť naviac aj pestrosť postáv je väčšia, nemuselo by to byť zlé.

Robman: Ja na tieto veci nemám názor a preto to iba tak z voleja nedokážem napísať.. Samozrejme sa naň teším a dúfam že ho uvidím čo najskôr. Myslím že film nebude kvalitatívne slabší než minulé série, pretože je to viac menej projekt bez ambícií na nejaké vysoké zisky a je trocha v pozadí záujmu, nepotrebuje sa zapáčiť každému. To sa mi zdá ako hlavný rozdiel od nových epizód Simpsonovcov, ktoré už evidentne varí z vody a práve pre zisk.

Nick: No aby som pravdu povedal, neviem čo si o tom mám myslieť.. asi podľa príslovia: "Lepší vrabec v hrsti ako holub na streche"... no ja o tom filme nič neviem... a od posledných dielov Futuramy sú už tuším tri roky... vzhľadom k tomu, kde sa kedy sa Futurama odohráva, tak si zas myslím, že sa tam dá ešte veľa vecí vymyslieť, ale záleží na tom, ako sa k tomu postavia tvorcovia.

Jeepers: Ja si myslím, že na tom budú pracovať menej ako na Simpsonovcoch vo filme, pretože Futuramu zná menej ľudí ako Simpsonovcov. Ale aj tak si myslím, že je sa načo tešiť, zvlášť pokiaľ nechajú klasický humor, ktorý sa v epizódach Futuramy objavuje. Prepadák to bude jedine ak sa na to úplne vyprdnú a budú si myslieť že keď Simpsonovci boli tak dobrí že Futuramu nemôžu pokaziť.

Das Fas: Podľa mňa bude skvelý, lepší ako sklamanie - Simpsons movie a určite si ho pozriem. Futurama má totiž neobmedzené možnosti čo sa týka fantázie a to je zárukou lepšej zápletky ako mal Simpsons movie.

Lukoch: Zo Simpsonovcami by som to neporovnával Humor bude podľa mňa na priemernej úrovni, voči sériám, skôr sa bude klásť dôraz na príbeh, ktorý bude tvoriť veľká zápletka. To je iba môj názor.

Zemik: Myslím že v ČR/SR moc nezaujme, predsa toľko ľudí tu Futuramu nepozná, rozhodne menej než Simpsonovcov. Mohlo by to síce dosť ľudí prilákať k Futurame ako takej, ale nevsádzal by som na to.

Shadow: Na Futurama film sa teším, plánujem sa naň pozerať a či bude super, sa nechám prekvapiť.

Martoš: On bude Futurama film? Inak ja vôbec neviem, ale ak by bol tak by som naň určite šiel.

Jepper: Tak ja Futuramu moc nesledujem, videl som iba pár epizód, celkom sa mi to páčilo, ale viac som sa k tomu nevrátil. Film by ma celkom lákal, ale obávam sa toho, že:

1) Nebude uvedený v ČR
2) Že bude nepochopený českými divákmi, pretože to nebudú poznať a tým to bude v ČR prepadák.

Osobne si nemyslím, že by to mal byť prepadák (pre tých čo to poznajú) a mal by zožať aj keď len maličký úspech. Ale som toho názoru, že už nech to bude hocijako úspešné a jak to diváci príjmu, nebude to dosahovať návštevnosti Simpsonovcov vo filme.

Berny: Teším sa veľmi, videl som všetky série a hneď keď vyjde film tak si ho "nestiahnem" z netu a myslím že to bude v pohode, ešte 100 x lepšie ako Simpsons movie... a tí ktorí to poznajú tak sa určite všetci tešia.

Spartakus: Áno, teším sa na film Futuramy. A myslím si, že ten film bude mať niečo do seba, možno nebude zrovna trhák, ale každý má svoje meradlo hodnotenia a záleží na tom komu sa bude páčiť, viacmenej môj názor je taký, že si nemyslím, že to bude prepadák, ale film na dobrej úrovni. No na ten film sa rád pozriem, takže si ho z netu určite stiahnem, u nás v kine to asi ťažko bude.

Biggy: Futurama sa v televíznej produkcii moc neujala, na internete nájdeme iba pár webov ktoré prejednávajú tento seriál. Naozajstní fanúšikovia si film určite obľúbia, ovšem skalní priaznivci Simpsonovcov, alebo vôbec žiadneho podobného seriálu sa na to pozrú ak dobre, tak raz, z toho vyplýva, že by DVD mohlo zakončiť celú sériu Futuramy do doby koncov Simpsonovcov, potom sa samozrejme môže uchytiť na podobnej pozícii ako pôvodný seriál.

Blbeček: Na Futurama film, ak vôbec bude, sa teším. Nemyslím, že by to mal byť prepadák, ale aj keby bol, určite si ten film rád pozriem. Len nech to natočia, nechám sa prekvapiť.

Resist: Myslím že tam ide aj dosť o iný typ humoru, napríklad film Simpsonovcov bol pre veľa, veľa fanúšikov prepadák, pretože to bolo proste mierne nad úrovňou nových dielov v 18. sérii, ktoré moc u súčasných ľudí nezabodovali, Futurama je ako iste vieš určená pre starších ľudí, tak v nej bude humor možno aj na vyššej úrovni, takto z fleku to ale naozaj neviem povedať, podla mňa to prepadák nebude, no viacmenej som zvedavý aj ja.

Dier170: Už i dinosauri v Starom Egypte verili, že keď sa v 17. tom storočí nášho letopočtu objavila v oblasti Moravského krasu prvá fresková zmienka o Futurame, bude sa jednať o film neobyčajne zábavný a bude plnohodnotným nástupcom padlého seriálu, ničmenej sa našli i zlí Jazykovia, ktorí tvrdili, že vo svetle posledných epizód Simpsnov sa bude jednať o podobný brak... tuším, že to nebude nič moc, ale tajne si dúfam, že by ma mohol ten film prekvapiť.

Yngon: Futurama film? No, keďže mali tvorcovia Futuramy takú veľkú prestávku, nemuselo by to byť zlé – skôr naopak. Pozriem sa naň určite. Ale na druhú stranu, mi príde blbé, to potom rozkúskovať na epizódy seriálu, to už mi príde ako hrabanie peňazí, aby s toho ešte niečo bolo.

Ned: Ja si myslím, že to bude rovnaké ako Simpsons movie. Príbeh bude možno lepší ako v Simpsonovcoch, pretože Simpsonovci majú 18řad a Futurama 5, takže tvorcovia môžu vymyslieť niečo nového. Inak to bude celý film sranda, parádne skeče nielen od Dr. Zoidberga, ale od všetkých.

Neosinner: Podľa mňa to bude bomba a určite lepšie ako Simpsonovci, pretože nemali kde minúť nápady, keďže bolo len 5 sérii.

Poník: No dúfam, že to nebude v štýle Simpsons movie.. veľká propaganda a nakoniec prepadák, dúfam ale že v budúcnosti je toho viac, čo sa dá opísať a tým pádom aj zaujímavejší príbeh, takže k filmu sa staviam pozitívne, dúfam, že to bude lepšie ako TSM, pretože vo Futurame sa nápady ešte nevyčerpali, narozdiel od Simpsonovcov, keďže to má byť film tak očakávam viac menej jeden hlavný príbeh ako množstvo menších.

Pán X: To je samozrejme všetko veľmi neurčité. to že bol Simpsons movie lepší ako nové série je pravda, ovšem to neznamená, že to bude rovnaké s Futurama filmom. Samozrejme dúfam že to bude rovnaké, aspoň podobné ako Futurama., pretože predsa len to nešlo vyplytvať toľko ako tématika Simpsnov... no uvidíme v zime (?). Teoretick ak to bude mať dobrú recenziu, tak na to zájdem možno do kina.

Kaja47: Na Futurama film sa celkom teším a asi sa na neho pôjdem niekedy pozriem, ale bude to trvať, pretože nepôjde do kin ale hneď ho budú lisovať na DVD. Dúfam, že bude stáť za to (a nedopadne ako film Simpsonovci). Oproti Simpsonovcom má Futurama jednu výhodu a to že nie sú kontinuálne produkované ďalšie a ďalšie epizódy ako na bežiacom páse už koľko rokov (vlastne od roku 2003 mala pauzu) a teda dúfam, že sa nedostaví vyčerpanie nápadov a humor tvorcov nedosiahne stavu Rigor Mortis. Myslím, že štartovacie podmienky sú dobré, ale stále neostáva nič iné ako dúfať.

Bambulka: Idem do Tesca, potom napíšem, pripomeň mi.

...oveľa neskôr....

Ja sa na film teším, podľa mňa bude super.