Lrrr

Obrázok Lrr

Meno: Lrrr

Vek: 40-50
Rasa: Omikroňan
Rodná planéta: Omicron Perseus VIII
Rodina: Manželka Ndnd, Jrr vystupuje ako syn Lrrr a Ndnd
Povolanie: vládca planéty Omicron Perseus VIII
Najlepší priateľ: televízia
Nepriateľ: každý, kto ho rozhnevá
Častá hláška: Som Lrrr - vládca planéty Omicron Perseus VIII
Prvá epizóda: When Aliens Attack
Prvá hláška: To je škandál, Chcem vedieť čo sa stalo tej odvážnej advokátke a jej neodolateľnej minisukni.
Dabing: Maurice LaMarche

Náruživý divák 1000 rokov starých pozemských seriálov a neobmedzený vládca planéty Omicron Persei VIII

Lrrr sa navonok prejavuje ako mocný vládca, ktorý neváha napadnúť cudziu planétu kvôli malichernosti. V skutočnosti je však výrazne "pod papučou" svojej manželky Ndnd. Tá mu napríklad vyčíta jeho nadváhu, či sexuálnu ochablosť. V časti Spanish Fry sa kvôli tomuto problému zmocní Fryovho nosa, pretože na Omicron Perseus VIII a aj na iných planétach je ľudský nos považovaný za silné afrodiziakum. Nakoniec keď pred Ndnd odhalí svoju nežnú tvár, keď zachráni Yeti-ho a vyvolá u Ndnd vášnivé vzplanutie citov. Lrrr okrem toho nosí skoro vždy svoj kráľovský plášť, mal pred Ndnd inú manželku a vo vnútri to je citlivý človek.. teda monštrum.

Lrrr so svojou leteckou flotilou napadol Zem dokopy trikrát:
1. Prvým dôvodom na inváziu bolo prerušenie jeho obľúbeného seriálu Ally McNeal. Spôsobil to Fry v roku 1999 keď vylial plechovku s pivom na vysielaciu techniku televíznej stanice FOX. A keďže Omicron Persei VIII je od Zeme vzdialený presne 1000 svetelných rokov, tento výpadok pocítil Lrr až o 1000 rokov keď signál zo Zeme doputoval na Omicron Persei VIII. Pri tejto invázii zabil Lrrr prezidenta Zeme McNeala a jeho flotila zničila svojimi protipamiatkovými lasermi aj Monument Beach s pamiatkami z celého sveta. Po tom čo mu zamestnanci Planet Express zohrali alternatívny koniec danej epizódy Ally McNealovej, Lrrr prisľúbil, že ľudstvo nezničí. Na oplátku mu však neprezradí recept na elixír nesmrteľnosti...
2. Druhýkrát napadol Zem keď zistil, že pozemšťania jedia deti jeho rasy, ktoré objavili na planéte blízko Zeme. Na oplátku chcel najprv Lrrr zjesť rovnaký počet ľudí (198 miliárd), no neskôr súhlasil, že zje len toho, kto ako prvý zjedol ich dieťa. Tým niekým bola Leela, namiesto ktorej chcel Zapp ponúknuť Lrrr-ovi "veľkú ohyzdnú opicu, ktoá vyzerá presne ako Leela". Tento podfuk Lrrr s prispením hipíka odhalil, no po ubezpečení Jrrr-a (omikroňanského mláďaťa), že Leela je jeho priateľka, Lrrr nezjedol nikoho... Až na toho hipíka, po konzumácií ktorého sa správal ako zhúlený...
3. Lrrr napadol Zem ešte v alternatívnej budúcnosti v časti Anthology Of Interest II, dôvodom na napadnutie boli tentoraz štvrťdoláre do práčovne.

Zaujímavosti:

  1. Bez problémov dokáže zjesť na jeden hlt celého človeka.
  2. Pozná recept na elixír nesmrteľnosti.
  3. Keď sa miluje s manželkou Ndnd, všetci v okruhu 500m sú v ohrození života.
  4. Robí mu problém rozoznať Leelu od orangutana.

Porovnanie

Telesnými proporciami, zadubenosťou a vysedávaním pred telkou pripomína Homera, namyslenosťou, krutosťou a neobmedzenou mocou zas starého Burnsa.

Dobré hlášky:

„Prečo Ross, najväčší z Priateľov, jednoducho nezje ostatných piatich?“
„Dodáte nám 198 miliárd ľudí... a malé hranolky.“

Diely kde hral Lrrr dôležitú rolu sú:

When Aliens Attack
The Problem With Popplers
Spanish Fry